Leden 2010

Vždyť by si chudák roztrch prdel xD

30. ledna 2010 v 19:31 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Takže dnes se konala ta slavná oslava babiččiných 63.narozenin.Naštěstí měli zase všichni dobrou náladu a dalo se v jejich přítomnosti vydržet.Děda se oholil a ostříhal a babička nadávala že se naposledy stříhala v šestašedesátým :D.Děsí mě ta seminárka.Už dva týdny si říkám že se do toho ponořím a za dva dny vytvořím alespoň 10 stránek ale jsem teprve na jedné a to na bitvě o Atlantik.Skončila jsem tim přístrojem - Enigmou.Dneska hlídám sestry a když bude uklizeno a budou v postelích když matka s tátou příjdou,tak dostanu svou vytouženou stovčičku.Jéj kde jsou ty časy kdy jsem opovrhovala tisícovkou.Cítím se o to méněcennější když jsem se teď dostala na 2.sérii v Gossip girl.Všude v časopisech se teď o nich píše.Už mám i vystavené plakáty a odstřižky od nich.Asi ztrhám Stmívače.I když..Počkáme si na zatmění a pak uvidíme jestli se za ty plakáty na skříních,dveřích a zdech budu stydět :D.
Taky mě děsí ta hromada nepřečtených knížek co mě čekaj.O to víc se mi je nechce číst když vidím kolik jich je.Áchjo..Jinak už jsem si začala psát seznam věcí co si musím koupit na léto.A i když si nechám na měsíc takovou almužničku jakou je stovka stejně mi nevyjde na všechno.Mno nic budu se doma muset činit.A ve škole.Doufám že mě přijmou na tu mojí školu.Navrch totiž dostanu i notebook.I když knihovna se mi taky slíbila a kde nic tu nic!!Ani stůl!!Jak se mám pak učit když za dveřmi křičí moje uječené sestry na počítači na chodbě v tom případě pracovat nemůžu a stůl se mi prohýbá pod tíhou učebnic,sešitů a jedenácti let co ho vlastním.Je to všechno na hovnoo.Mno nic chtěla jsem se kouknout na vampire diaries jenže mi to nějak nejde takže půjdu dělat tu seminárku.Jinak k nadpisu :D.Jak je babička dobře naladěná překypuje neuvěřitelnými džouky.Zrovna jsme obědvali čevabčiči.Když jsem to podle smradu toho masa přejmenovala na hovno číči.Když to babička uslyšela zakřičela na mě : ,,To by si ta číča dala,vždyť by si roztrhla prdel dřív než by to vys*ala!!.To je hovno spíš jak od psa.'' xD

Dobrou chuť při jezení masa Vám přeje Pretty-jokey

◦Když už nemám vůbec žádnou naději - VYMYSLÍM SI JI.

26. ledna 2010 v 19:42 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Dnes je 26.ledna.Je to přesně tři měsíce kdy jsem byla na operaci.A že bych se cítila nějak lépe?Ani náhodou.Jde hlavně o stav mojí duše.Kamarádi se na mě vysrali,spolužáci se na mě vysrali,taktéž někteří učitelé,taktéž rodina.Taktéž vše okolo mě se bortí.I když od včerejška mám celkem dobrou náladu,protože jsem včera byla se Samcem(sry :D) vykupovat knihpectví a knihovny a taky jsem kupovala dárek pro mojí grandmamá.Znáte obchod horoskop?Babička má ráda takový ty voňavý koupelový věci a tak jsem se tam stavila.No vlastně jsem se tam stavila už v sobotu,protože tam bylo prázdno.Udivilo mě to protože jinak je většinou obchod napůl plný.A když jsem tam vlezla a chtěla něco tý bábince koupit,tak vždy před regál na který jsem koukala si stoupla prodavačka a začala to tam přerovnávát.A jelikož už mi to pak přišlo trapný tak jsem se jí zeptala jestli nemají něco řeckého.Minule jsem totiž bábince koupila koupelovou sůl s řeckým ořechem a celkově bábinka řecko miluje,takže by jí něco podobnýho určitě potěšilo.Otočila se na mě buldočí tvář se znamínkem jako paroubek a odpovídá že mají ořechy v medu.Všimla jsem si jich ale co jako?Já chtěla něco do
koupele!!Tak jsem jí tam s tou přitroublou držkou ,,co si to dovoluješ,že si tu chceš něco koupit'' nechala a doufala že příští týden bude prodávat někdo jiný.Bohužel jsem se zmýlila.Byla tam znovu.Akorát,že stála za pultem a čuměla na nás.Asi aby jsme něco neukradli :).Pak mě tam zaujali takový ty saloons olejíčky ve spreji a tak jsem si trošku rozprášila na ruku.Odpovědí mi bylo:,,Holky vidíte tam tester??'' ,,Nee'' ,,Tak na to nešmatejte''.Takže se zvednutým prostředníkem jsme odcházeli do body basicu.Tam jsem bábince koupila rýžový krém na ruce,který krásně voněl a koupelovou kouli s konfetama s vůní růže.Mno doufám že grandmamá bude spokojená :D.

Proč?13x proto,Thirteen reasons why – Jay Asher

24. ledna 2010 v 18:12 | Pretty-jokey |  Názory na...
Albatros
Tato knížka je z nové edice albatros girl
.Nic moc jsem si od téhle knížky neslibovala.Ani nepřekvapila ani nebyla tak hrozná.Taková normální.Ze začátku mě moc nebavila pořád se to nějak protahovalo,ale od půlky knížky mě vtáhla do děje a hlavně jsem jí chtěla ještě ten den dočíst.Je to zajímavé čtení o důvodech toho proč se studentka střední školy,Hannah Bakerová sama zabije.A ty důvody nejsou zrovna malicherné.Ty důvody namluví do kazet které si lidé kteří v nich vystupují posílají dál.Doporučovat vám jí nebudu ale jestli vás zajímá tak prosim.

Dnešek je ten zítřek,který nám včera dělal starosti ...

20. ledna 2010 v 15:55 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Jak tak koukám tak moje spílání na časté nepsání na blog bylo k ničemu.Každopádně ale za s sebou mám alespoň první hrůzostrašné pololetí.Skvělou zprávou je že pan dějepisář mi nakone dal dvojku!!!!!!!!!!!!!!Jsem šťastná!!Já mu dokážu že to neudělal nadarmo a že si jí zasloužím.Přes víkend mu zpracuju Hitlera nebo celkově světovou válku a dočtu konečně ty vzpomínky na Afriku ale ty až za dva tejdny.Za příští týden totiž musím přečíst asi pět knížek abych je stihla vrátit bez pokuty do knihovny.To by byla přece ostuda.Moje první výpůjčky v nové knihovně a já je přinesu pozdě??To se nesmí stát!!A když jsme u toho ztratila jsem svůj seznam předsevzetí :D.Nevadí domyslím si je sama.Co už,má jich být už jenom sedm.Předsevzetí číslo sedm zní : Až budu moct zamákám na tom
rosolu na břiše a rukách!! Zjistila jsem že když se nehejbu pořádně aspoň jednou týdně zhoršuje mi to náladu.Krásně se totiž vybušim do míče, upotím,unavím a nemyslím pak na nic jiného než že musím dát koš,smeč,vybít někoho..Pak stačí se napít a zdrceně dojít domů.Vyplaví to spoustu endorfinů,zabaví mě to,celkově mi to zlepší náladu,budu mít lepší kondičku a ještě budu umět hrát spoustu míčových her :D.Navíc s těma šprťouchlatama je to skvěle oddychový.Včera jsem měla jít na kulturák,ale jelikož mi to Vee. řekla až ten den a žádné písemné prohlášení,že se přesouvám na kulturní seminář jsem nedostala,mamka mi řekla že mi ani psát omluvenky nebude.2.února jdu neuroložce tak mě třeba už nechá cvičit :) uvidíme...Každopádně na kulturák se mi moc nechce ale jestli mi třeba i někdo řekne že tam chodím tak bych to nějak zvládla.Navíc by se mi to pak hodilo na školu.Jsem zvědavá jestli mi třeba Burák řekne co teda a jak.:).Mno nic milý blogeři musím se jít učit psát všemi deseti prsty a vyvenčit mojí jedinou lásenku ♥ Tomíčka.Teď momentálně se učím ,,í'' tak mi držte palce ať mi to jde ještě líp než předevčírem kdy jsem za hodinu a půl udělal padesát cvičení.:)

Vaše rosolovitá Pretty-jokey

Jak schovat tahák?Aneb rady na druhé pololetí :)

18. ledna 2010 v 13:58 | Pretty-jokey |  School
  • Tahák napsaný na ruce - Jeho nevýhodou je, že pokud se hodně potíte tak se tahák snadno rozpije. Máte obrovskou smůlu v případě že by se prověrka odložila na jiný datum.
  • Tahák napsaný na lavici - obyčejný tahák, který napíšeme obyčejnou tužkou na lavici. Poté ho zakryjeme papírem s prověrkou nebo rukou. Po dopsání prověrky musíme tahák vygumovat.
  • Na noze - Skvělý tahák pro léto. V době kdy nosíme kraťasy (u holek minisukně) či krátké nohavice. Tahák napíšeme nebo přilepíme lepenkou na nohu a zakryjeme oblečením.
  • Tahák napsaný na papírku nebo na počítači - (zmenšený nejlépe velikost 4 až 4,5). U tohoto taháku je velké množství míst, kde ho můžeme schovat: pod hodinkami, v kapse, pod nohou, v přední kapse u mikiny (skejťácká), pod rukávem, v kapse v penálů, pod hodinkami, pod náramek či do speciálních roztahovacích per.
  • Taháky se dají nahrát na kazetu či CD a při prověrce stačí jen pustit a poslouchat vámi namluvené odpovědi.

Ničení blogů!!♥:D

17. ledna 2010 v 14:14 | Pretty-jokey |  Zaujalo mě...
Tak tohle je fakt krutý dost mě bavilo ničit a trápit nevinné blogy =)
Nelíbí se ti nějaký blog, tak jednoduše zadej jeho adresu a znič ho! Nahoře si můžeš změnit nástroje na ničení blogu a pak klikni na tlačítko GO a blog se ničí! Přeju pěknou zábavu.
Ničit můžeš TADY .
Samozřejmě ničení blogu je jen jako, doopravdy to není !
♥Speedy Milena :D

17. ledna 2010 v 13:46 | Pretty-jokey |  Zaujalo mě...

K tomu není co dodat :D Snad jen to,že na fejsbůku má svou skupinu a pokud jste jejími fandy můžete se přidat :D

Cirque Du Freak - upírův pomocník (Darrenovská sága)

16. ledna 2010 v 17:29 | Pretty-jokey |  Klipy
Takže strááášně moc se těším na filmové zpracování Darrenovský ságy.Čtu jí už tuším tři roky a teď v lednu jsem dočetla poslední díl.O to víc mě potěšilo,že jen díky Abyss jsem přišla na to že to tento rok přijde do kin.
John C. Reilly ale ve mě místo strachu vzbuzuje spíš výbuchy smíchu.Takhle jsem si teda představitele Hroozleyho vůbec nepředstavovala.Ani teda Darrena myslela jsem že to budou ještě takový nějaký nedozrálý mrňata a oni tam dávaj 17náctiletý kluky to trošku nechápu.

Evian hiphopeři aneb i na bruslích se dá tančit :D

16. ledna 2010 v 15:13 | Pretty-jokey |  Zaujalo mě...
Tak tahle reklama mě dostala.Kéž by takových reklam bylo víc.A né aby pořád v telce dávali reklamy na prací prášky :D.POdle popisu na tomhle blogu kde jsem video našla je to prý reklama na vodu Evian.


The Hillywood show - parodie na nový měsíc

15. ledna 2010 v 23:52 | Pretty-jokey |  Zaujalo mě...
Tak aby tu taky něco k téhle rubrice bylo přidávám parodii na nový měsíc.Těchhle parodií je spousta a jsou tak trefné,nevtíravé a vtipné až se z nich můžu utlemit.Ty výlemy jsou fakt nezadržitelný.Ale co se taky dalo čekat.Nový měsíc byl i na mě extra strašná sračka s těma sladkýma hovnama okolo a ještě k tomu bez děje:D.


♥Ty jsem měla na sloh :D

15. ledna 2010 v 13:32 | Pretty-jokey |  Citáty a motta
Když jsi někdy smutný a už nevíš kudy kam,všímej si toho,za co bys mohl děkovat.Třeba první ranní paprsek,třpytící se v dáli,nebo veselé švitoření ptáků.Tak najdeš ztracenou radost.
M.Luther

Smích a úsměv jsou brána a branka,skrze které vchází do člověka mnoho dobrého.
P.S.Buck

Bůh ti dal obličej,usmívat se musíš sám.
Přísloví

Nemůžeš zabránit tomu,aby ti nad hlavou nelétali ptáci starostí a zármutku.Můžeš však zabránit tomu,aby si na tvé hlavě vybudovali hnízdo
čínské přísloví

Tyhle se mi líbí :D

15. ledna 2010 v 13:29 | Pretty-jokey |  Citáty a motta
Stárnout je jako být stále více trestán za zločin,který jste nespáchali.
Anthony Powell

Láska je přelétavá jako motýl z květu na květ,zdržovat se na jednom místě ji nebaví.
Anakreon

Strach z nebezpečí je tisíckrát horší než nebezpečí samo.
Daniel Defoe

Člověk couvne aby mohl lépe skočit.
Honore de Balzac

Když je moře klidné,může být kormidelníkem každý.
Lucius Annaeus Seneca

Noha klopýtne,ale odnese to hlava.
Ruské přísloví

Stát se moudrým,to je maličkost.Je třeba umět skrývat svou hloupost.
George Bernard Shaw

Z hladiny moře měsíc neulovíš
čínské přísloví

Noc bdícího je dlouhá,noc spícího je krátká.
Arabské přísloví

Láska je slepá,manželství je ten nejlepší oční lékař.
B.Bardonová

Žánr : romantické emo porno :D

13. ledna 2010 v 16:08 | Pretty-jokey |  Zaujalo mě...

img054.jpg (3.0 MB)

Tak tedy.Tohle je recenze a to dost záporná na film Nový měsíc.Jelikož jsem z filmu byla zklamaná a jelikož autor recenze trefně kritizuje nechávám na kouknutí.Nejvíc mě dostal ten začátek :D.Doufám že Zatmění bude alespoň o trochu lepší.Ale stejnak mi teď do kin v březnu uvedou další upíry a ty který znám už tři roky a z knížek,ne z filmu.(upírův pomocník)

Jelikož tento typ článku už je nejspíš na všech stránkách blogu.cz

13. ledna 2010 v 15:33 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
*Od malinka píšu ale teď mám dlouhou přestávku.Uvažuju že až budu mít dobré známky z češtiny :D a až budu mít noťas začnu znovu psát povídky.

*Miluju cokoliv o upírech.Přečetla jsem ságu Stmívání,ságu Darrena Shana,Draculu od Brama Stokera,Vampýří akademii první díl na upíří deníky se koukám na seriál ale plánuju je také přečíst a na závěr si chci koupit první knížku školy noci.

*Nenávidím číslo čtyři.Když mám na blogu čtyři články,musím napsat hned pátej.V knížce nemůžu skončit na 44. stránce ani na čtvrté kapitole.Vím jsem magor,ale když to neudělám mám strašně nepříjemnej pocit.A taky mám nešťastné číslo : 15

*Miluju lízátka,nutelu,bonbony,žvejky prostě jakýkoliv sladkosti a ZÁSADNĚ se nedělím.Pokud mi teda ten druhý nenabídne taky když něco má!!xD

*Miluju knížky.K tomu netřeba nic dodávat.

*Neumím si nalakovat nehty.Buď je někde otřu,nebo mě přestane bavit čekání až uschnou a jdu si je odlakovat xD.Zvládnu to jenom na nohách a s polysterovýma oddělovačema

*Nekoukám na nejnovější filmy ani na ty starý.Nebaví mě to.Ale v nejbližší době jich chci shlédnout spoustu.Proč?Nevím prostě proto!!:D

*Učím se psát všemi deseti prsty na programu ZAV.

*Chci se dostat na soukromou školu pro nakladatele na Žižkov,ale i když kladou pramalé podmínky bojím se že mě nevezmou a tím pádem mě nevezmou nikam.

*Nenávidím naší současnou učitelku chemie a naší bývalou učitelku matematiky jelikož jí všude potkávám s tím jejím malým ďáblem který se jí narodil.Až ten její kluk vyroste nastane konec světa!!!xD

*Jsem naprostej mentál na cokoliv s matematikou,fyzikou,chemií a autama.

*Věřím v reinkarnaci a zajímá mě buddhismus.

*Miluju svýho pejska a i když jsem třeba jenom na chvilinku z domova bojím se o něj.

*Miluju slevy.Ale to asi každej :D

*Zbožňuju svůj limitovanej ipod,mp4ku i mobil i když ho mám dlouho a už je celkem dost otřískanej.

*Moje vlasy mě nikdy neposlouchají.Každý pramen má jinou barvu i když jsem si vlasy nikdy nebarvila ani nedělala melíry a pravá strana vlasů se mi kroutí do loken kdežto ta levá je rovná jako špagety.

*Zbožňuju vůni tiskovin.Ať už to jsou noviny,učebnice nebo knížky.Nesmí to být ale naše učebnice chemie která smrdí po koprovce.Bléé.

*Nemám strach z pavouků ani hadů ale kdybych měla nějakýho brouka záměrně fláknout nebo vyhodit z okna nedokážu to!!

*Nesnáším wowko a jiné hry s účelem vypatlat lidem mozek.

*Mám ráda Michaela Jacksona.Jasně začla jsem ho pořádně poslouchat až po tom co umřel,ale co na tom??Na Michaelovi a Madonně jsem vyrůstala.Mamka při hudbě vždycky uklízela :D.

♥♥Zákony nejlepších přátel člověka♥♥

12. ledna 2010 v 21:38 | Pretty-jokey |  Hovadiny :D
Pokud se mi to líbí, je to moje.

Pokud to mám v tlamě, je to moje.

Pokud ti to můžu sebrat, je to moje.

Pokud si s něčím hraješ a položíš to, je to moje.

Pokud jsem to měl před chvíli, je to moje.

Pokud to jen vypadá jako moje, je to moje.

Pokud je to moje, nesmí se to podobat ničemu z tvých věcí.

Pokud to rozkoušu na kousky, všechny kousky jsou moje.

Pokud jsem to viděl první, je to moje.

Když se to rozbije, je to tvoje... xD


Zdrojík? [Klik]

I když matika je výmysl idiota..

11. ledna 2010 v 19:47 | pretty-jokey |  Hovadiny :D
Zadání:
Maminka je dnes o 21 let starší než její dítě. Za 6 let bude dítě 5x mladší než maminka.
Otázka zní: "Kde je tatínek?"


Úloha není tak neřešitelná jak se zdá....Řešení:
dnešní věk dítěte = X
dnešní věk matky = Y
takže dnes platí: X+21 = Y
situace za 6 let: 5(X+6)=Y+6

řešíme jako soustavu dvou rovnic, dosadíme za Y:
5X+30=X+21+6

po zkrácení dostaneme: X = -3/4

Čili dítěti je dnes mínus třičtvrtě roku, což je devět měsíců.
Odpověď zní: "Tatínek je právě na mamince." :-)))♥Předsevzetí - plnit či neplnit toť otázka♥

11. ledna 2010 v 19:20 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
8.předsevzetí - Slibuju,že až budu mít noťas budu sem psát častějš.

Slíbila jsem že zveřejním všechny předsevzetí a jelikož jsem už psala,že nečekám že to první splním napíšu ho jako poslední.Jdu tedy od 8.ho předsevzetí - posledního.Jak jsem si tak všimla moji blogový oblíbenci mají celkem krizi a moc nepíšou.Jsem pak naštvaná že nemám co číst ale sama nepíšu :D.Takže tímto chci vystoupit proti dlouhému nepsání na blog.Třeba o dorableeovy nevím vůbec nic od asi 10.listopadu.Mno nic asi to má svůj důvod že nepíše.Každopádně mě to štve.Dneska jsem měla 3 hodiny počítačů kdy jsem si jako obvykle mohla dělat naprosto cokoliv a neměla jsem co dělat.Jelikož youtube.com na těch zas*anejch počítačích nejde ani jsem si nemohla pustit třeba volej nebo písničky s Vampire diaries,které poslouchám teď.A to je jedna z věcí o kterých se tu chci zmínit.Samozřejmě jsem nemohla zůstat u jedněch upířin.Hlavně když ty upířiny Twilight jsou přeslazené a občas trošku bez děje.Takže jelikož v knihovně jsem upíří deníky nenašla a viděla jsem už na několika stránkách že je seriál,ihned jsem si ho našla a do dvou dnů zkoukla všech 10dílů.Teď s napětím čekám na 11. díl,který by se měl objevit 21.1.Další věcí o který chci něco říct,je sbírání ho*en po psech.Chápu.Když potom máte celou podrážku od lejna není to zrovna příjemné.Ale co igelitky,plechovky a ostatní odpadky??
Psí lejna jsou obyčejná přírodnina a připadá mi uhozené když za to,že nesbírám dostává plno lidí pokuty.Neřeknu třeba labradoři,vlčáci nebo zlatí retrívři,ale třeba jorkšíři nebo jezevčíci od těch to není ani vidět.Mno nic přesunem se k méňě nechutnějšímu tématu.Fakt mě užírá že ve škole mě všichni ignorují a dávají mi najevo že tam prostě už nepatřím,že nezapadám.Ale nedivím se jejich inteligenci,když o přestávce místo toho aby se učili na test rozebírají to,že P. má beďary na krku.Ale to že jim frajerkám čouhá půlka prdele z kalhot a že si to ještě naschvál stahujou dolů to už je tabu a vedlejší.A ty jejich černé linky velké půl cenťáku jsou taky kůl:D.Mno nic doufám že moji oblíbenci budou psát a někdo lepší povede náš stát.

toť vše Vaše básnicky založená Pretty-JOkey

Šťastný nebo smutný??Uvidíme..

1. ledna 2010 v 23:27 | Pretty-Jokey |  Myslánka přenudné slečny
Tááákže slibovala jsem že se na Silvestra ozvu a nestalo se tak.Hmmmm co na to říct??Mám posranou náladu silváč jsem strávila doma posloucháním svých uječených sestrer což už mimochodem dělám dva měsíce.Dneska mě kámoška vyměnila za ohňostroj v Praze takže jsem venku taky nebyla.A už mě prostě nebaví tvářit se že to všechno zvládám minulost na mě doléhá a budoucnost tlačí abych se s sebou něco dělala.Abych se učila,hledala nový přátele já nevím nebyla tak kritická..Do toho ta pitomost z hlavou,střední škola,dohánění známek který nedoženu..MNo nic přeju vám i sobě šťastnej úspěšnej novej rok hlavně ať to všichni přežijem...Zdárec


Vaše smutňounká Jokey

To nejlepší z roku 2009

1. ledna 2010 v 23:21 | Pretty-Jokey |  Klipy

Beyoncé - sweet dreamsLady Gaga - Bad romance
Family portrait v podání Bena♥CristovaaAkon feat David Guetta - sexy bitchLilly Allen - The fearMiley Cyrus - party in the USAP!nk - funhouseRihanna - Russian rouletteBlack eyed peas - meet me halfway
shakira-she wolfXindl X - anděl
novaspace - dancing into dangerFall out boy - I don't care