Únor 2010

Alenka v říši divů/Alice in wonderland

27. února 2010 v 21:35 | Pretty-jokey |  Zaujalo mě...
Ach moje srdcovka a navíc ještě Avril!! To je srdcovka dvojitá!! Když jsem byla na dně Avril mě z toho vždycky dostala už v útlém věku. Za to jí patří velké díky. A o srdcovce o které tu mluvím je Alenka v říši divů. Jedna z mých nejoblíbenějších příběhů vůbec. Plná fantazie a velká vzpomínka na moje dětství, kdy jsem u téhle pohádky proseděla alespoň odhadem rok a půl :-D, plus nějaký ty měsíce u kreslené Sněhurky. A teď jde do kin filmová verze. Já i snad za tu cenu, že se budu muset probojovat tím debilním českým davem plným idiotů na to skočím do kina :-). Tak mi držte palce ať nechytím nějakou dilinkovskou nebo jinou demenci a adios.


Enjoy it!!

Vaše stále dětská a naivní Pretty-jokey

•Lepší být nenáviděn pro to co jsi, než být milován pro to, co nejsi.

26. února 2010 v 18:40 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Ahojky všichni internetoví závisláci. Dlouho jsem se neozvala a důvodem je jen a jedině, že se mi psát nechtělo, nebyl čas, neměla jsem co psát nebo mě někdo šmíroval u monitoru :-D. Dneska jsem navíc měla jet k bábince a dědouškovy ale jelikož jsem se na ně naprdla, že mi na poslední chvíli přifařili i mojí nejmladší sestru i když jet neměla nechala jsem to sedmiletý robátko prudit jenom je a já zůstala doma. No co pojedu ve středu s tou druhou :-D. Taky si dlouho plánuju, že začnu pravidelně cvičit ale nějak to pořád nevychází!! ŠAJZE!! :-D.Mezitím co jsem nepsala jsem také konečně odevzdala tu seminárku a dostala za ní jedna!! Jupíjej!! Zato dneska jsem dostala dvě kule fakt úžas. Ten ústav mě nenechá ani chvilku na pokoji to by se z toho člověk .. skoro začal učit!! :-D Stihla jsem dokonce přečíst první knihu školy noci, ale musím se přiznat, že tak jako Vampírská akademie se mi opravdu nelíbila. Ale jako dobrá byla :-). Minimaturity mě děsí jenom když se kouknu na ty dvě A4 témat k dějepisu a A4 k ájině. To je totiž zatím všechno co o minimaturitách víme témata s ájiny. JInak je můj život dále nudný a nudný kromě nevlastního fotříka, který prý chce požádat u soudu o přeložení péče nás tří do jeho rukou. Ještě, že už si matka našla toho právníka. Doufám, že to skončí nějak dobře. Držte mi palce.

Vaše nespolehlivá Jokey

Pesimistou se člověk nerodí. Pesimista je výtvor společnosti, který ztratil víru.

16. února 2010 v 23:25 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Tak jsem zjistila, že nejsem realista, ale pouze výtvor společnosti :). Mimochodem plním jedno z předsevzetí, které jsem sem ještě nenapsala. Chtěla jsem se zbavit nechutě k písni Just dance od Lady Gaga. A podařilo se mi to úplně superově. Hlavním důvodem bylo překonat tohle období v mé mysli a Lady Gaga je jedna z mých nejoblíbenějších interpretek, takže jsem přece nemohla nemít ráda nějakou její píseň.Takže u téhle písničky už nebrečím, není mi smutno, nevzpomínám a nepřehazuju na jinou písničku. Naopak si teď tu písničku pouštím co nejvíc do uší a užívám si jí :). Ve škole se to daří jenom u dobrých předmětů u těch špatnejch je to hůř jak na propadnutí. Dokonce jsem si markantně zhoršila i češtinu. Dokonce si prý učitelka na mě stěžovala v béčku a říkala, že mi to bude počítat do známky. Tak fajn. Já sice češtinu potřebuju, ale stejně jako matiku a chemii neumím se to naučit stylem ,,nauč se sám doma'' a ,,snaž se sám něco udělat pro to aby si to uměl''. Všichni na nás naléhají s minimaturitama a to jsme teprve nedávno dostali pololetní vysvědčení. Knížky už jsem začala likvidovat tak pak nějaké recenze určitě napíšu. Mezi knížky co mám rozečtené patří další série, kterou čtu asi taky od jedenácti let a to Cherub - Šílenství, pak bych chtěla přečíst Vzpomínky na Afriku od Blixenové, Neslušné sny od Lustiga, a momentálně čtu Křesťana, kterého mám vypracovat na čtvrtek. Dneska jsem měla jít konečně nějak na ten kulturní seminář, ale jak jsem vyšla ze školy začala se mi motat palice a pozvracela jsem se. Takže s kulturáku nic nebylo, a jak to tak vidím tak až přijdu do školy bude mi úča na češtinu, která s námi na kulturák chodí vyčítat, že tam na mě čekali, protože sraz byl ve 14:00 a já jim psala někdy ve 14:09 :-D. No doufám,že tam nestojí do teď. I když si myslím, že hned po tom co mi volali mě pustili z hlavy a jeli :-D. No uvidíme ve škole. Určitě mi to při tom literárním výstupu dá dost sežrat :-P. To zase bude řečí. Mimochodem zítra a pozítří opět zatahuju. Zítra jdu na spirometr nebo co a ve čtvrtek na kontrolu na oční. Na první dvě hodiny, ale ve čtvrtek musím jít, abych udělala ten výstup a napsala si testík s dějáčku :-D. Na protektorát takže bych se mohla taky třeba naučit :-D. Hovno z něj umim. A náš učitel by mě asi uškrtil, kdybych to napsala špatně. Navíc musím konečně taky odevzdat tu seminárku. Prý : ,,Ale snad chápeš, že musí být kvalitní.'' ,,Jasně, jasně.'' Jaký žvásty tam kydám, no uvidíme jak se na to bude tvářit. Každopádně mu chci ukázat, že dvojku si zasloužim.Jinak zdál se mi překrásnej sen o tom jak se mi narodilo moje první robátko :-D. Krásný bylo, ale teda po mě určitě ne. Kdyby bylo po mně, byl by to nějakej hybrid jenže ono to bylo takový krásný. A pamatuju si, že v tom snu bylo veliký riziko, že tomu mýmu mimču nebudou fungovat nožičky, ale naopak kopalo to jak zběsilý :-D.

Vaše miminkovská Pretty-jokey

Země,můj zadek a jiný velký kulatý věci/The Earth my butt, and other big

15. února 2010 v 17:01 | Pretty-jokey |  Názory na...
Země, můj zadek a další velký kulatý věci
Opět knížka s edice Albatros girl. Nebojte čtu i hodnotnější četbu :D. V téhle knížce se jedná o holku, která si vůbec nevěří a podceňuje se. Je to ale hlavně kvůli jejímu okolí. Dokonalí rodiče, sourozenci, spolužáci a ona si připadá jako něco míň. Její bratr byl vždycky její vzor a vždycky byli moc spříznění do doby než bratr odjede na vysokou. S Froggym - jejím spolužákem má tajný vztah-nevztah, protože se bojí, že kdyby vyšlo najevo co spolu mají Froggy by to popřel. Navíc jí odjela i jediná spřízněná duše Shannon - její nejlepší kamarádka, která se musela na rok přestěhovat do Walla Walla kvůli rodičům, kteří jsou ale jinak super. Další šok přijde, když se Virginia dozví, že její bratr prý znásilnil dívku. Rodina se snaží dělat jakože se nic neděje a bratr se nastěhuje zpátky domů. Virginiu později přestane bavit být holkou, která se všeho bojí a bere ohled jenom na ostatní. Když jí Shannon napíše ať za ní přijede do Walla Walla bezmyšlenkovitě souhlasí i když ví, že s matkou to bude oříšek, protože je to v době Díkuvzdání. Nakonec aniž by se zeptala, vybere si ze svého konta peníze a zaplatí si letenky. Když to později při hádce řekne matce, ta se snaží o vrácení letenek. Bohužel pro Virgiinu matku, letenky jsou nevratné.Virginia prožije skvělý čas se Shannon a jejími rodiči a nechá si společně se Shannon udělat piercing.Poté co se vrátí domů chce si za dietu - kterou jí mimochodem naordinovala matka, koupit nějaké pěkné šaty. Koupí si je pro změnu v jiném obchodě než je salon Z, který je jen pro tlouštíky se špatným vkusem. Šaty jí moc sluší, ale když je uvidí její matka řekne jí, že to není ta správná barva, že se jí ty šaty nehodí k vlasům. Virginia si proto na protest obarví vlasy na fialovo. Když vkráčí do školy, všichni chválí její nový vzhled a kniha končí tím, že se Froggy s Virginií na veřejnosti políbí. Prý stop falešným happyendům :D

přeju Vám taky hepyendin Pretty-jokey♥Tramtadadááá♥

9. února 2010 v 16:36 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Chtěla jsem oznámit,že dnes pretty-jokey.blog.cz oslaví půl roku své existence!!Zapít to jít nemůžu takže se spokojím jenom s tím,že jsem ráda že jsem od blog.cz neodstoupila :).


Fotou autorky,která byla pověřena velikým Buddhou,aby pro vás psala nesmyslené články.
P.S. : Těch lidí okolo si nevšímejte,Buddha jim hned vynadal,že lezou do záběru :D

Až se k tobě život otočí zády, chytni ho za prdel!

7. února 2010 v 21:40 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Návštěva neurologa proběhla jako jindy.Akorát tam byla nějaká přitroublá ,,anorektička'',která pochybuju,že by se bez pomoci vešla do dveří.Nejde o to že bych neměla ráda lidi při těle.Naopak,oni si umí navzdory posměškům život užívat narozdíl od zamindrákovaných anorektiček.Ale když se naopak oni chovají jako svině k lidem kteří za svojí poruchu nemůžou,to už je něco jiného.Jde o to,že ta michelinka s páteří která jí brzy pod těma špekama sama od sebe praskne,nadávala na holčičku,se kterou nebylo něco očividně mentálně v pořádku a nadávala tam na to jak dostane z ájiny pětku že budou psát na číslovky a to be.Přitom vypadala tak nějak v mým věku a tohle my opravdu od asi pátý třídy nepíšeme.Teda až na minulou hodinu,ale nepsali jsme z toho náš profesor chtěl,aby než půjdem na střední,tak aby nás jako maturanty nezaskočilo že nultý je zeroth.Věděli jste to??Já sakra ne!!:D.Navíc když viděla že jsem si vytáhla knížku a že si z ní chci něco vypisovat(pořád dělám tu seminárku na Hitlera,Achjo :D),tak tam s tou ještě přitroublejší matkou začala ještě víc nahlas ječet.Fakt úžas.Takže jsem si nandala sluchátka a ignorovala je.Mimochodem teď jsem si strašně oblíbila písničku z gossip girl,s první série Nadia Oh - Got your number.Jsem divná..:D.Jinak kdyby jste někdo věděl,kde se vážně můžu kouknout na celý patnáctý díl z druhé série,budu mu vážně vděčná :D.Jinak zejtra zase zátah.Když jsem měla jít tuhle středu k doktorce nebyla tam protože jí dělali chodbu či co.Takže orazítkovat přihlášky jdu až zítra.Jupíjej opět prodlouženýýý víkend navíc přijdu o dvě hodiny dílen a chemii.Juchachááá.Tak jo lidi na doporučení Abyss se jdu koukat na ten seriál na primě.Pápá.

Vaše záškolácká Pretty-Jokey

P.S : Chyběly Vám moje naprosto trapné články?? :D ne ne neodpovídejte mi prosím,už tak mám sebevědomí na nule :D

Simsnsss :D

7. února 2010 v 17:55 | Pretty-jokey |  Zajímavosti
Fakt si to přečtěte plno věcí jsem ani netušila.
1. Ve Spojených státech je sto jedenadvacet Springfieldů.
2. Smithers je opravdu homosexuál.
3. Bart Simpson má v drtivé většině dílů serálu oranžové tričko. Na rozdíl od světle modrého, které má jako gumová figurka.
4. Homerovi Simpsonovi je šestatřicet let, i když v několika dílech seriálu je uvedeno 38 a 39.
5. V mnoha epizodách hraje v úvodních titulcích Lisa sólo na saxofon. Jen ke konci dvanácté sezony Simpsonových zahrála ve sto osmačtyřiceti dílech jedenadvacet saxofonových sól.
6. Podle hlasování prováděného ve Spojených státech je nejpopulárnější postavou seriálu o Simpsonových Homer, hned za ním Bart. Na dalších místech se umístil Lisin spolužák Ralph, dále pokračují sama Lisa a hned za ní pan Burns. Marge je na žebříčku popularity až na třicátém místě.
7. V jednom z dílů má Milhouse trenýrky s Teletubbies.
8. Na to, že je Maggie jenom jeden rok, je až příliš inteligentní. Umí zacházet s dálkovým ovladačem, z hraček poskládá E = mc² nebo dokonce řídí Homerovo auto.
9. výroba jednoho dílu Simpsonových trvá od šesti do osmi měsíců.
10. Svůj hlas propůjčil dokonce i Michael Jackson. Namluvil postavičku jménem Leon Kompowsky, který si myslel, že je Michael Jackson.
11. Tvůrce Simpsonových Matt Groening načrtl svoje hrdiny během patnáctiminutového čekání na producenta Jamese L. Brookse.
12. V epizodě s názvem Homerova odysea se Burnsův noshled Smithers objevuje jako černoch. Není to záměr, ale chyba animátorů. Smithers měl být žlutý jako ostatní.
13. Nedaleko Las Vegas stojí replika domu Simpsonových. Postavila ho v roce 1997 firma Pepsi jako hlavní cenu v jedné své soutěži. Dům vyhrála třiašedesátiletá dáma, která se rozhodla dům zpřístupnit ostatním milovníkům seriálu jako atrakci.
14. Jeden z animátorů Simpsonových je i muž jménem Eric Stefani, bratr Gwen Stefaniové z kapely No Doubt. Ve skupině dokonce i hrál, ale opustil ji rok předtím, než se stala slavnou.
15. Jména postav Flanders, Van Houten, Quimby a Lovejoy vznikla podle názvů ulic v oregonském Portlandu.

→Máma říkala že můžu!! xD

6. února 2010 v 20:25 | Pretty-jokey |  Hovadiny :D

○ŠEDÁ ZONA○

5. února 2010 v 12:46 | PRETTY-JOKEY |  Myslánka přenudné slečny
Ahojky lidi moc,moc,moc,moc,moc moc se omlouvám ale dostala jsem zaracha,na compu teď jsem tajně matka šla pro sestru do školky :D.Takže někdy až v pondělí bych se měla ozvat zatím papák moji džoukeři :D.Jdu jenom oběhnout oblíbené stránky a mrknout jestli už jdou stáhnout upíří deníky :D.

Pretty-jokey


Je nemožné olízat si vlastní loket??

2. února 2010 v 21:44 | Pretty-jokey |  Zajímavosti
Víš, že je nemožné lízat vlastní loket?
Víš,že když kýchneš opravdu silne, mužeš si zlomit žebro?
Víš. že když zkusíš kýchání potlacit, muže ti prasknout žíla v hlave nebo krku a ty mužeš zemrít?
Víš, že když zkusíš pri kýchání držet oci otevrené, mohou být vytlaceny?
Víš, že je pro prasata z telesných duvodu nemožné, vzhlédnout k nebi?
Víš, že 50 % populace nikdy nevedlo telefonický rozhovor?

Slovníček♥ xD

2. února 2010 v 14:17 | Pretty-jokey |  Hovadiny :D
Madarština:
* penzista - uštvánléty
* funkcionář - kuleváloš
* hřbitov - tuhoškempink,
* včela - seremed
* vosa - neseremed
* čmelák - neseremedturbo
* uklízečka - hádrošmátra
* kamzík - terénkoza
Polština:
* rychlík - šalena mašina
* prezervativ - galoša na kamoša
* homosexuál - labužnik perdelovy
* kamzík - koza turystycna
* ježek - kaktus pochodowy

Japonština:
* prodavačka - šidilidi
* atomová puma - samajama domyfuc
* potápěč - cumizgumi
* manželka - akaši takaši mojaši
* ředitel - nemako
* náměstek - jakomako
* skretářka - omako
* vrátný, hlídac - cumako
* mistr - mako
* dělník - makojakopako

Slovenština:
* veverka - drevokocúr
* Limonádový Joe - Malinový Dežo

Vietnamština:
* mám tě rád - jemnemneho mni
* mám tě ráda - jemnemne jimni

Italština:
* miluj mě - oprima primo tuto, vydrima festo
* potrat - adio embryo
Finština:
* impotent - Naomak mekki

Španelština:
* policajt - Don debilo
* tajný - Don debilo inkognito
* pomocník - Don debilo inkognito amatero

Mol to je ten všivec co nám letá v domácnosti néé?

1. února 2010 v 10:34 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Hlásím že upíří deníky jsou dokoukány a zase týden čekat.Áchjo..S knížkami jsem moc nepokročila teprve jsem začala číst od Terryho Prachetta - Dobrá znamení,abych si šplhla u učitelky na matematiku,která to četla a doporučila nám to na čtení.Zítra mě čeká kontrola u neuroložky a pozítří u dětský doktorky.Plus musím si nechat orazítkovat přihlášky na školu.Zase s doprovodem matky.To zas bude cesta.Ale aspoň příjdu o jednu hodinu chemie a dvě hodiny matematiky.A budu sprdnutá za to že jsem nebyla na ájinu.Píšem totiž test na druhý pololetí se 60 slovíčkama.Stejně budeme alespoň hodinu čekat v čekárně u neurologa takže se budu učit.Teda pokud tam zase nebudou nějaký ti malý smradi,který by tam řvali a házeli kostičkama.A tentokrát půjdu i na EEG.To zase budu mít palici jako kretén!!Jít takhle po celým Karláku to bude teda jízda!!Tyjo.Po takový době krásný vysvědčení a nikdo mi na něj nic neřekl a nic mi nikdo nedal.Prý,že se učitelé nade mnou slitovali a dali mi lepší známky.No a co?Ale ve škole jsem byla dost dlouho,abych si to mohla posrat na tu horší známku.SAKRA!Ale zlepšit se chci v druhým pololetí stejně.Aspoň ten příroďák na jedničku.No nic jdu si pos*at chemii testíkem.Příští hodinu píšeme.Tak pápá :)