Březen 2010

Jen tak,aby bylo víc článků :D

31. března 2010 v 17:35 | Pretty-jokey |  Hovadiny :D
*50% teenagerů vidí svoji budoucnost pozitivně... Druhých 50% na drogy nemá peníze.

*Když jsem byl dítě, celé noci jsem se modlil, aby mi Bůh seslal nové kolo.Pak jsem pochopil, že takhle Bůh nepracuje. Tak jsem kolo ukradl a požádal Boha o odpuštění.


◦Dokud bude tenhle blbej svět, budem křičet PUNKS NOT DEAD!

31. března 2010 v 11:01 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
ff
Zdravím lidičky. Zase jsem tejden nenapsala, ale popravdě není moc co protože už víc jak týden tvrdnu doma, protože jsem nemocná. Povoleno mám jenom venčit psa a vyzvedávat sestru ze školky :D. V pondělí jsme byli s matkou u doktorek nejdřív u dětský, která mi dala nový léky na alergie(místo zodacu xyzal) a dostala jsem za úkol doma se  napařovat v kýbli a pak jsme šli na kožní. Když jsem jí ukázala ty moje ruce tak úplně prej že to je skoro akné a že se to bude strašně špatně léčit. A já na ní koukám a nemůžu věřit vlastním uším. Minule když jsem jí ty ruce ukazovala tak akorát mi na to dala nějakou vodičku, která mi vůbec nepomohla. Říkala že to nic není a teď mi předepsala nějakej smradlavej krém na papulky jak napsala do zprávy :D. Začala jsem se připravovat na minimaturity, ale nějak se do nich pořád nemůžu zažrat. Dneska chci udělat komunismus, sametovou revoluci a naše území za svatého Václava, tak mi držte palce ať ty témata opravdu udělám, protože jenom na děják jich je dvacet sedm plus angličtina nějakejch 10 a čeština rozbor a literatura a mluvní cvičení. Mě ty minimaturity zabijou :-). A ještě jsem se nezmínila včera mě a mého miláčka Tomíka málem sežral sousedovic pes. Rozkousal mi svetr sráč a soused se ani neomluvil a tomu psovi ani nevynadal pomalu ho za to pochválil idiot!!.

To jsou ale džouky!

24. března 2010 v 17:39 | Pretty-jokey |  Klipy
Tak z některejch džouků těch chytrých pánů fakt nemůžu přesvědčte se sami jak hlavy státu perlí :-P :-)a tady ještě pro vylepšení nálady zhulená moderátorka počasí :-D


Brumbál TO měl vymakaný

24. března 2010 v 17:13 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Jelikož Brumbálova myslánka obsahovala jedině obrázkové vzpomínky,musím taky nějaké uveřejnit a ne vás jenom zahrnovat svými nepromyšlenými kecy.
Takže tadyk : SVĚDECTVÍ O ŠÍLENÉ ZIMĚ 2009/2010
↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓
drg


fgh

daf

dg
fgngv
dhbd
v
ty fotky jsou katastrofický, ale tak jsou jenom pro vzpomínku tak to snad až tak nevadí :-D Mimochodem na té fotce to nejsem já :-D

Teď je mi 14 let a za šest měsíců mi bude 10 ee teda čtrnáct vlastně 15 xD

23. března 2010 v 10:01 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
to jen k tomu že další školní akce byla teda naprosto na ho*no. Byli jsme v kině myslím že se to nějak jmenovalo jeden svět. Bylo to o třech holkách, která se neuměli začlenit do kolektivu a o chudým klukovi ze severních Čech. No a ten byl trošku mimo a připadal mi i dost naivní a blbej
:-D. Od útlého věku totiž musel makat aby matce a fotříkovy vidělal na cigára a chlast a sám mohl být rád, že se má vůbec do čeho oblíct a že má co žrát. Taky jsme skočili do zoo na ohrožené zvířecí druhy. To bylo celkem fajn. Pan průvodce byl sice trošku zvláštní, ale aspoň věděl o čem kecá a vážně chtěl, aby jsme se z toho něco dozvěděli. Jinak jsem dočetla další knížky gossip girl, dokoukala všechny díly které jsou dostupné, načala a dokoukala moonlight(doufám že udělají druhou řadu šmejdi), a včera jsem se mrkla na dva díly How I Meet Your Mother.

Nechci být hysterická ale..

16. března 2010 v 22:53 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
...PŘIJALI MĚ NA ŠKOLU!!!!!
dg
toť vše a o dnešku zase někdy jindy


Feministické skupiny..a proč ne chlapy jsou hajzlové

15. března 2010 v 20:56 | Pretty-jokey |  Hovadiny :D
Jednoho dne, v zahradě Eden, povídá Eva Bohu:
"Pane, mám problém..."
"O co jde, Evo?"
"Pane, vím, že jsi stvořil a dal mi tuto nádhernou zahradu, toto skvělé zvířectvo a toho zasra... hada, ale já stále nejsem šťastná."
"Proč, Evo?" zazněl hlas shora.
"Pane, jsem sama, a mám plné zuby jablek."
"V tom případě, Evo, mám řešení. Stvořím pro tebe muže."

"Co je to muž, Pane?"
"Tato bytost bude stvořením nedokonalým, s mnohými chybami. Bude lhát, podvádět, bude marnivý a vytahovačný. Ale bude i větší, silnější, rychlejší, bude rád lovit a zabíjet. Bude vypadat směšně, když bude vzrušený, ale když si stěžuješ, vytvořím ti ho tak že uspokojí tvoje fyzické potřeby. Bude trošku bláznivý a bude se bavit zbytečnostmi jako zápasy a hrou s míčem. Nebude mít brilantního ducha, takže bude potřebovat tvoje rady, abys usměrnila jeho myšlenky."
"Super!" vykřikla Eva a ironicky zdvihla obočí.

"V čem je tedy háček, Pane?"
"Budeš ho mít pod jednou podmínkou."
"Jakou, Pane?"
"Jak jsem říkal, bude pyšný, arogantní a marnivý. Takže ho budeš muset nechat věřit, že jsem ho stvořil prvního.
Pamatuj ale, bude to naše tajemství; víš, mezi námi ŽENAMI..."

P.S. aneb k feministickým skupinám na fejsbůku

Dřív rozbiješ atom, než pomluvu. Albert Einstein

15. března 2010 v 20:38 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Dnes dřív než jsem šla spát, mě zavolal tatík ať se jdu kouknout k oknu, že sněží. Nejdřív jsem si myslela, že si ze mě dělá srandu, ale pohled z okna mě přesvědčil o omylu. Nejen, že sněžilo, ale do toho byla úplná vichřice a později začala pravá sněhová bouře.
Za nádherných fialových blesků jsem zalehla do svého království snů, koukala se na zářící nebe a poslouchala hudbu ze svého neskonale dokonalého ipodu. To k času v jednu ráno :-). O víkendu jsem toho překvapivě stihla mnohem víc než kdykoli za jiné víkendy :-). Z protestu jsem například začala koukat na moonlight. Začalo mě už vážně s*át, že Gossip girl nedává do éteru nové díly a Upířích deníků se dočkám také až na konci března někdy :-P. A musím říct zatím mě ten seriál příjemně překvapil a hlavní představitel upíra je vážně k nakousnutí ;-). Také jsem se pustila do zdravého životního stylu. Jím zdravější věci a začala jsem cvičit :-). Vampýří akademii jsem nedočkavě dočetla a musím říct, že pro mě asi už skončila fáze twilight závisláka a začíná u mě nová etapa fanatika Vampýří akademie. I když samozřejmě Darrenovi i možná Stmívání zůstanu věrná vždycky :-). Darrenovky jsou moje první knížky s upíří tématikou takže na ty nelze zapomenout. Jinak mě začal později s*át i blog.cz.
Nejenže mi ubíhal text mimo hlavní stránku, ale dokonce mi mizelo i celé menu a nejenom mě. Naštěstí jsem dneska na to mrkla a už to bylo v cajku. I tak jsem ale založila skupinu na facebooku Nesnáším výpadky na blog.cz a ještě další dvě (Vždy když vypnu počítač, vzpomenu si, že jsem ještě něco chtěl/a, Učitelé si myslí, že prázdniny jsou od toho, abychom měli víc času se učit), tak jestli se do některé chcete přidat nic Vám v tom nebrání :-D. Mimochodem na facebook už se přidala i moje malá přidrzlá sestřička. Ten facebook je ale věc :-D. Začíná to být až děsivý :-). Už se vážně nemůžu dočkat až si zase koupím nějaké letní hadry a taky až v nich budu moct chodit, protože podle tý sněhový vánice se zima na nás nas*ala, když zjistila, že už očekáváme jenom příjemné teploučko(zpráva na seznamu je vážně nenápadná a zima si jí určitě nevšimne Cc..) a učinila tomu přítrž. Jinak mě příjemně překvapila zpráva, že se Hynek vrací do blogového světa písmenek.
Tak jo vy moji blogový závisláčci zase nikdy a užívejte si zimu :-D

P.S. Mám Lady Gagu moc ráda, ale to video co je teď z Beyoncé mě dost překvapilo je drzé až moc. Každopádně můžete se kouknout na jejích stránkách na facu. :-)

Děti začínají tím, že své rodiče milují, později je soudí a zřídka, pokud vůbec,jim odpouštějí - Oscar Wilde

8. března 2010 v 22:46 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Dokopala jsem se napsat článek. Huráá!! Nevím čím to je ale když jsem si dneska šla koupit druhý díl Vampýrské akademie, zlepšila se mi čerstvým vzduchem neuvěřitelně nálada.
A v deichmannu jsem si vyhlídla krásný boty. Problém je, že pokud si chci koupit ty plavky z New yorkeru a kraťasy z HMka tak to asi nepůjde a já zase budu muset někoho vyšťavit :-P.

Není ostuda upadnout,ale zůstat ležet

6. března 2010 v 20:12 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
A mně se i tak pořád nedaří vstát. Nechci žít takový život jaký žiju. Nechci se obklopovat lidmi, kterými se obklopuji. Ale jsem líná přičinit se k tomu, aby můj život měl nějaký smysl. Možná, že ani nikdy smysl neměl a ani mít nebude. Možná, že se jenom bojím dalších zklamání, které mě čekají za domovními dveřmi. Ale vlastně i doma se nedočkávám toho útulna, které bych chtěla mít. Možná je to tím, že si stále vysnívám jak bych žít mohla. Možná..
ále to nic zase jenom hloubám :-) vaše mentálně retardovaná Pretty-jokey