Děti začínají tím, že své rodiče milují, později je soudí a zřídka, pokud vůbec,jim odpouštějí - Oscar Wilde

8. března 2010 v 22:46 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Dokopala jsem se napsat článek. Huráá!! Nevím čím to je ale když jsem si dneska šla koupit druhý díl Vampýrské akademie, zlepšila se mi čerstvým vzduchem neuvěřitelně nálada.
A v deichmannu jsem si vyhlídla krásný boty. Problém je, že pokud si chci koupit ty plavky z New yorkeru a kraťasy z HMka tak to asi nepůjde a já zase budu muset někoho vyšťavit :-P.

Mě to ale vážně deptá procházet těma obchodama a vědět, že si nemůžu koupit nic co bych chtěla. A jako naschvál. V dobách kdy jsem měla peněz dost, když jsem si vydělávala, tak jsem utrácela za hovadiny a v některém obchodě jsem si něco koupila jenom kvůli tomu, že jsem si slíbila, že za tu makačku jakou jsem si odpracovala neodejdu z žádného obchodu, potom co do něj vstoupím, bez nějaké věci. A to tam třeba opravdu neměli vůbec nic co by se mi líbilo. Teď?! Na každou druhou věc, ani ne, na kterou se podívám,bych chtěla. A mě to vážně rve srdce přímo z hrudního koše, že si ani jednu tu krásnou věcičku nemůžu koupit. Asi bych měla začít číst tu knížku o buddhismu. Buddhisté jsou přesvědčení, že věci jsou na nic. Že to jsou zbytečná lákadla, které nás nutí toužit po nich. No abych nebyla moc chytrá :-). Ani nevim jestli tenhle blábol je pravda.:-D Jenom jsem něco málo slyšela ve škole při občance. To mi připomíná, zítra jdeme jako velký deváťáci na nějakou sexuální přednášku do Modřan. Máme tedy jen hudebku, tělák a zemák. Super :-). A teď mě omluvte musím jít studovat na přednášku :-) a jít poslouchat zpěv Avril od soundtracku k Alence. A nejspíš si radši počkám až to bude na netu. Protože pro mě je vážně problém vystačit se svými financemi a kino by je finálně rozdrtilo :-D.

Vaše zoufalá a peněz obraná Pretty-Jokey
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sovětka Sovětka | Web | 9. března 2010 v 20:35 | Reagovat

To já zase když mam prachy, tak nemaj nic pěknýho a když prachy nemam, tak slintam nad každou věcí. Kino naštěstí platí rodičové, takže je to v cajku a nemusim se otravovat s tím,kolik mám..:)

2 Manon Manon | Web | 13. března 2010 v 16:32 | Reagovat

[1]: :-D asi tak, s těma penězma jsme na tom stejně

3 Lenny Lenny | Web | 13. března 2010 v 20:49 | Reagovat

Já jsem dneska zjistila čeho je ,,háemko" zkratka, plavky chci taky v New Yorkeru ale mně mamka slíbila že mi je zaplatí..takže z toho nevycouvá :-D
Na peníze si nemůžu stěžovat, kapesné mám docela vysoké a ani moc neutrácím..ale když vidím moji starší sestru věčně žebrající u rodičů, no, asi taková taky budu :-?  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama