Čarodějnice se opět nepálily

8. května 2010 v 21:09 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Psala jsem vám, že vám napíšu o té velké akci jménem Čarodky. Akorát vlastně není o něčem převratném psát. I když je to vlastně jedno. Chci to tu mít zaznamenané :-). Ten den jsem byla ráno v kině se snad celou školou. Ptáte se mě o čem film byl?? Lituji prospala jsem ho se svým milovaným ipodem na uších. I když nějaké obrázky a povídání jsem zaznamenala. Bylo to něco o tom jak ničíme Zemi a tak. Jenže jsme už stejně ztracení. Dokážete si představit svět bez internetu?? Jen si představte že na počítači nebudete půl roku. Nebo že budete bez mobilu. V dnešní době šílená představa že?? A to je jen MALÁ ukázka toho jak žijeme. Ale abych se vrátila k pálení čarodějnic.

by ThyMournia
 Z Brumlou jsem vlastně neviděla někdy od února a jako největší žebráček jsem jí hned po filmu napsala jestli má nějaké plány. Nebyla by to přece Brumla kdyby neměla :-D. A taky že jo. Během chvilky mi odpovídá a píše ať přijedu do Řep. Sice mi takovou dálku jezdit nechce, ale co už. Brumlu jsem dlouho neviděla a nějak ty čarodějnice oslavit přece jen chci :-D. Takže někdy snad po pátý vystupuju a koukám jestli tam někde není Brumí. Nakonec pro mě přišli i s H., kterého jsem naposledy viděla o prázdninách a neřekli jsme si ani ahoj, protože byli oba s Brumlou vydeptaný z toho že budou měsíc od sebe :D. Abych to zkrátila. Jelikož výhradně nejezdím výtahy vyšla jsem všech jedenáct pater až do Brumlovýho novýho bytu, kde hned H. zasedl k počítači a čekali jsme na Báru, kteráměla přijet z Německa :-). Taky mi bylo pěkně trapný, že jsem neměla zrovna nějaký dárky pro holčiny. Obě totiž měli ten den narozky a já si myslela že to je jenom nějaká sranda. Nakonec jsme šli B. koupit bombošku a Brumla nakonec dostala dárky jen od rodičů :D. Pak jsme se šli kouknout k úřadu nebo kam k ohýnku, kde měla být Andy, která se prý hodně změnila za ten půl rok co jsem se s ní nevídala. Nakonec jsme došli až někam do hospůdky na dvě pivka. Když jsmešli domů, tak trochu jsme se rozdělili na tři skupinky. Brumly rodiče se psi, Barča a já a Brumla a H. Brumla a H. se nakonec odpojili úplně, protože chtěli ještě něco koupit. Rodiče Brumly šli dát psi domů a mi z Barčou čekali na našem památném kopečku, kdy se ti dva vrátí. Po dlouhém čekání se konečně objevili a Brumla si zase něco udělala s kotníkem. Jeli jsme teda nahoru. Dokonce mě přemluvili, abych jela výtahem :D. Taky že jsem se pěkně klepala :D. H. mě pořád uklidňoval, že se nemusím bát, že to bude v pohodě. V tu chvíli jsme zaslechli nějaký divný zvuky. Jak jsme měla úzký kalhoty mobil se mi přepnul na hlasitýodposlech a matka slyšela jak mi H. říká, že se nemám ničeho bát a myslela si, že mi H. nabízí drogy xD. Takže jsem samozřejmě ihned musela domů. Říkala jsem si že to asi doma bude mazec, ale nakonec byla matka naprosto v klidu což mě nasralo na nejvyšší míru. Vyvenčila jsem psa a šla se koukat na novu na mission imposible. Usnula jsem u toho a slyšela jsem jak na mě tatik s matkou nadávají. Já prostě na tyhle akce mám nehorázný štěstí :D. Doufám že jste si užili čarodějnice víc než já a že ty moje přístíbudou alespoň o něco lepší. I když mi připadá, že snad nosím smůlu, protože potom co jsem odjela se prý dala zábava do pohybu =(.


vaše smůlonosičná xD Pretty-jokey

P.S asi jsem se naučila dvě japonské věty :D, dyžtak mě vyveďte  z omylu:-) : vanata Jokey des(já jsem Jokey :D)a vanašiva Jokey deska(ona je jokey :D)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Infantility* Infantility* | Web | 9. května 2010 v 16:33 | Reagovat

JAPONŠTINA TI BUDE PRD PLATNÁ :)

kina se školou odsuzuji. Po filmu o Stěhování ptáků do teplých krajin v devítce jsem rezignovala. Ještě to bylos  titulkama. Chápej, že ptáky nemusím :D :-?  ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama