Zkouška dospělosti již na základce..

6. června 2010 v 20:50 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Vím že jsem nenapsala dlouho. Zase!! :D a proto se také konečně ozývám. Minulý týden byl řekněme hektický a plný chaosu, stresu, strachu z toho, že to nedám, že propadnu. Navíc jsem měla i dost bobky kvůli tomu že jsem se s učitelem co mě zkoušel ze dvou ze tří předmětů moc nepohodla. Bála jsem se, že se to pak projeví i na zkoušení. Nakonec díky štěstí, které nevím odkud se tak najednou vzalo - dějepis za jedna(plus zkoušející Šť.), jazyk anglický za dva(taky + zkoušející Šť.) :). No a jazyk český také za dvě. Takže vyznamenání!! Jsem na sebe pyšná i když bych být neměla. Na anglinu i na děják jsem se pořádně učila až den před :-P. A na češtinu jsem se upřímně neučila vůbec :D. Taky to tak při zkoušení vypadalo. Museli si na mě totiž vzít čokoládový bonbon na obalení nervů :D. Zkoušel mě pan ředitel a moje učitelka na češtinu, kterou nemám od osmičky zrovna v lásce. Škoda že to není jako dřív, kdy se ještě chovala tak, jak se chovala a kdy jsem měla jeden z nejlepších pravopisů ve třídě :D. Každopádně mě dorazilo, když v pátek před zkoušením z dějáku k nám přišla nějaká ženská s protidrogovýho a protišikanovýho či co a chtěla po nás vyplnit dotazník. O to by tak nešlo ale učitelé jí prý nakecali, že ty minimaturity děláme dobrovolně a že se nám to všem ohromně líbí :D. Dodala ale, že její syn na naší školu chodil a když to uslyšel tak prý rozumoval co to je zase za týrání na tý škole, že člověk byl rád, že se z toho zpropadeného ústavu dostal na střední - naprosto přesný a my že to děláme dobrovolně. Nejlepší ale bylo když nám učitelé říkali, že to děláme pro sebe - ale tak částečně ano, ale bylo to hlavně o tom že nás učitelé chtěli donutit, abychom se ještě druhé pololetí učili. Účinek? Nulový. Všichni se na to s prominutím vys*ali a díky tomuhle výmyslu i několik lidí nejspíš bude muset dělat v srpnu opravky aby se vůbec na svou střední dostali. Tomu říkám věc ta minimaturita .... :)
wef

A také se musím pochlubit se svým úlovkem o kterém jsem už informovala Abyss - ve výprodeji knih jsem našla první díl mediátora za 39 káčé!! A také jsem celou řadu konečně objevila i u nás v knihovně :) takže devátá stezka také přečtená teď mám pocit, mě čekají Andělé smrti? Každopádně ty knížky nejsou úplně můj styl a na ten styl kterým je to psané nejsem moc zvyklá. A taky jsem zjistila že se mi tedydalší seriál přesouvá na podzim - HIMYM. Už opravdu nevím na jaký seriál se mám koukat :). Stejně ale plánuji přes léto přečíst spoustu knížek - hlavně nějakou hodnotnější četbu abych pak na škole nebyla za exota, který nezná všechny Shakespearovy hry :D. Tak zatím čau a zase někdy zadlouho jelikož se mi rozbil noťásek a já čekám co bude stát oprava a jestli se vůbec bude dát opravit :D.

                                                                                               Vaše vážně nenormální Pretty-jokey

P.S. Ještě jsem tu nezmínila. Na začátku týdne jsme byli v kině světozor. Čekali jsme film ale nakonec to byla nevím jak dlouhá přednáška o antikoncepci :D. Přednáška dobře vedená a hlavně s vtipem. Na konci mě dostalo, když jsme měli dávat na podium otázky, že nám ten chlap vyprávěl jaké dostal otázky dříve, že ho žádná trapárna od nás nerozhází :D. Takže poslouchejte - prý dostal dotazy s tím kde můžeme sehnat stěrače na ponorku a jak se nazývá úchylka člověka, který chce dělat sex s pokémony xD :D. Kdybyste věděli určitě napište do komentářů :D docela by mě to zajímalo xD.
oprava : nakonec vyznamenání nemám xD jelikož jsem měla dvě dvojky a to ze tří známek.Znamená to že vyznamenání nemám :D. Musela bych mít jenom jednu dvojku abych měla vyznamenání :-P.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sovětka. Sovětka. | Web | 11. června 2010 v 22:11 | Reagovat

Minimaturitu nezávidím, já už se bojím i té nemini, takže nevim, jak by to dopadlo :)Jinak, jak jsi psala, že jste byly na antikoncepční přednášce, tak podle toho, co mu kladli za otázky, si myslím, že jsme na tom taky se školou byli. Ohromná zábava to byla :D

2 Sovětka. Sovětka. | Web | 13. června 2010 v 15:09 | Reagovat

Tyjo nejspíš jo :D už si moc nepamatuju, ale ten dotaz s tou ponorkou je mi hodně povědomej :D

3 Sovětka. Sovětka. | Web | 18. června 2010 v 21:40 | Reagovat

Dějepis mám, ale máme na něj tak pitomou učitelku, až to vypadá, jako kdyby jsme ho ani neměli. "Dějepis pro samouky" :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama