Červenec 2010

Skryté možnosti mobilu

17. července 2010 v 23:11 | Pretty-jokey |  Může se hodit
○Tísňové volání: "112" užívané na celém světě
Nacházíš se mimo pokrytí mobilem? Vyťukej 112 a tvůj mobil si jej najde v lokální, cizí síti. Zajímavé je, že jej lze vyťukat i když je mobil zamčený!
○Zamknul jsi svoje klíče v autě?
Máš dálkové ovládání zámku auta a doma máš náhradní klíče a manželku? Zavolej mobilem a drž jej asi 30 cm od dveří svého auta zatímco manželka zmačkne dálkové ovládání jež drží u sluchátka svého mobilu. Tvé auto se otevře! Můžeš být třeba na jiném kontinentě - prý to pracuje.
○Skrytý džús v baterii:
Máš baterii mobilu prakticky vybitou? Vyťukej *3370# Tvůj mobil se rozjede a bude ukazovat 50% zvýšení nabití. Tato rezerva se dobije při příštím dobití.
○Jak zablokuješ tvůj UKRADENÝ mobil?
Patnáctimístné seriové číslo, které je unikátní a patří jen tvému mobilu, zjistíš vyťukáním *#06#
Napiš si jej a uchovej na bezpečném místě. V případě odcizení mobilu, ohlaš krádež mobilnímu operátoru a dej mu své seriové číslo. On mobil zablokuje tak, že bude nepoužitelný i při výměně SIM karty. Sice ti to mobil nevrátí, ale zloději zkazíš radost.
 ○Pro cestovatele do U.S.A. či Kanady
Tamní mobilní operátoři účtují $1.00 až $1.75 či ještě víc při vyťukání "411" - informace o telefonních číslech. Pokud vyťukáš "800 FREE 411" , nebo "800 373 3411" tak to bude ZADARMO ! Naprogramuj si to do mobilu hned při příjezdu do severní Ameriky.

Nesnaž se utopit stres a depresi v alkoholu, jsou to totiž dobří plavci..

14. července 2010 v 14:33 | Pretty-jokey |  Myslánka přenudné slečny
Ou jsou tu prázdniny! Říkají si všichni a já jenom závistivě čučím kdo všechno už byl u moře, na táboře...A já zase nepojedu nikam. Navíc když jsou všichni pryč, nemám ani s kým jít ven. Ze začátku to ještě šlo. Rozlučka číslo dvě :-P, sraz s Terkou, srazy se setřičkama, chození ven s Barčou, koupání u prarodičů :D. Ale teď se to všechno nějak seklo. Nejsmutnější je to, že vlastně ani nebudu mít s kým oslavit svojí PATNÁCTKU! Všichni se na mě vykašlali a nejkrásnější bylo zjištění že Nici mě za zády pomlouvá i když jsme se pořádně neviděli asi čtvrt roku mimo tu krátkou návštěvu na Zb. Mimo jiné,rozhodla jsem se že se nakonec stejně asi přestěhuji na jinou adresu :( :). S čistým štítem, nová etapa jménem střední. Jo jo. Už to tak bude, každopádně kdyby někdo z mých oblíbených chtěl adresu.. :)sbohem blogu, sbohem můj skoro roční živote :(